fbpx

Služby

MARKETING & KOMUNIKÁCIA

Pri návrhu marketingovej alebo komunikačnej stratégie vychádzame okrem našich 25 ročných skúseností najmä z kombinácie výsledkov dostatočnej hĺbkovej analýzy a definície merateľných KPIs.

Komunikačné nástroje nastavujeme s cielením na výkonnostný marketing a v oblasti riešenia komunikačných výstupov sa sústreďujeme na natívne podoby.

Pri zabezpečení kampaní poskytujeme skúsený account servis, ktorý nám umožňuje odbremeniť klienta od povinností a zodpovednosti.

Náš kreatívny tím má dlhoročné skúsenosti vďaka čomu ponúkame obsahové a vizuálne koncepty s presne cieleným zásahom.

Všetky aktívne podpory sa pravidelne analyzujú a vyhodnocujú. Okrem klasických komplexných komunikačných konceptov sa zameriavame aj na špecializované zadania smerované na úzke cieľové B2B skupiny. 

Výhody

skúsenosti s efektívnym nastavením komunikácie
cielené kreatívne koncepty s aplikáciou na akékoľvek komunikačné nástroje
accountské zabezpečenie prispôsobené klientovi
kreatívny a grafický team s desiatkami rokov skúseností
špecializácia na B2B riešenia
rýchlosť, pružnosť, efektívnosť

DIGITÁL

Digitálny marketing je v súčasnosti nevyhnutným prvkom marketingového mixu každej úspešnej spoločnosti. Internet totiž funguje 24 hodín 7 dní v týždni a vďaka vhodne zvolenej digitálnej stratégii môže byť nepretržite na očiach akákoľvek informácia, značka, ponuka. Naši online špecialisti podrobia dôkladnej analýze klienta, produkt, stránku a komunikáciu na internete a navrhnú tie najvhodnejšie stratégie pre podnikanie. Počiatočná analýza je u nás, navyše, bezplatná. Zastrešujeme PPC služby v rámci sociálnych sietí a vyhľadávania na internete, display reklamy a videoreklamy, SEO optimalizáciu pre vyhľadávače, výkonnostný marketing, meranie a analýzu online aktivít, reporting a programovanie webov, e-shopov a aplikácií. 

Výhody

Digitálna stratégia na mieru pre váš podnik
Bezplatná analýza online prezencie vášho podniku
Úzka spolupráca online tímu, kreatívneho tímu a programátorského tímu
25 ročné interné programátorské zručnosti
tvorba webových aplikácii na mieru

CONTENT

Sme skúsenými tvorcami obsahu vo všetkých oblastiach. Denne pripravujeme PR podklady pre media lobbing, obsah pre komerčné rubriky, SEO blogy, texty pre sociálne siete zoradené v rámci prehľadnej webovej aplikácie či propagačné materiály a ďalšie.

Content tvoríme v kontexte s nápadom copywritera, skúsenosťou novinára, precíznosťou korektorky a požiadaviek digitálnych odborníkov. Vďaka tomu dosahujeme úspech v najefektívnejšom získavaní mediálneho priestoru, ktorý garantujeme, vytvárame komplexné stratégie autentického social media contentu a zvyšujeme klientom návštevnosť web stránok z organického vyhľadávania.

Výhody

Public Relations: dlhoročné osobné vzťahy s redakciami
skúsenosti s aktuálnymi novinkami so SEO
skúsenosti s aktuálnymi novinkami so SEO
PR manageri so skúsenosťami v médiách
interné korektorky
spolupráca s novinármi pri tvorbe textov

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU

Stačí, ak nám pošlete e-mail, opíšete svoj projekt a my sa vám do 2 pracovných dní od kompletizácie vstupných dát ozveme
s analýzou a ponukou presne na mieru všetkým vašim cieľom.
[]
1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram